Psychotesty

Psychotesty – Badania psychologiczne

Wykonujemy psychotesty i badania psychologiczne dla wszystkich grup kierowców i osób, których praca wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej. EMAT HRC to doświadczona kadra psychologiczna, która zapewnia szybkie, fachowe i rzetelne przeprowadzenie badań. Dysponujemy najlepszej jakości sprzętem i niezbędnymi testami psychologicznymi rekomendowanymi przez „Metodykę psychologicznych badań kierowców”.

Postaw na wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm, by uzyskać wyniki najwyższej klasy. Zapisz się na badanie z wyjątkowymi specjalistami w swojej dziedzinie. Przejdź badania psychologiczne w Wolsztynie lub w Nowej Soli, które są wymagana do zawodu kierowcy oraz operatora maszyn. Nie czekaj i zapisz się już dziś.

EMAT HRC to doświadczona kadra psychologiczna, która zapewnia szybkie, fachowe i rzetelne przeprowadzenie badań. Dysponujemy najlepszej jakości sprzętem i niezbędnymi testami psychologicznymi rekomendowanymi przez „Metodykę psychologicznych badań kierowców”. Postaw na wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm, by uzyskać wyniki najwyższej klasy. Zapisz się na badanie z wyjątkowymi specjalistami w swojej dziedzinie. Przejdź badania psychologiczne w Wolsztynie lub w Nowej Soli, które są wymagana do zawodu kierowcy oraz operatora maszyn. Nie czekaj i zapisz się już dziś. EMAT HRC to gwarancja nie tylko satysfakcji, ale również niskiej ceny oraz najwyższej jakości oferowanych usług. Przez kilkanaście lat przebadaliśmy setki Klientów, którzy często wracają do Nas bardzo zadowoleni i polecają Nas swoim znajomym. Stawiamy na budowanie długotrwałych relacji, które przyniosą obopólne korzyści. Dobro i zadowolenie naszych Klientów to coś, na czym zależy nam najbardziej – to nasz priorytet w działaniach. Dlatego do każdej, nawet najdrobniejszej sprawy, podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie.

Chcesz się o tym przekonać? Zapisz się na psychotesty i badania psychologiczne już dziś, by cieszyć się wspaniałymi efektami oferowanych przez nas usług!

Badania przeprowadzamy indywidualnie lub grupowo w Wolsztynie oraz Nowej Soli.  Współpracujemy z firmami transportowymi, szkołami nauki jazdy i placówkami medycznymi, które zaufały naszym specjalistycznym usługom.

Wykonaj psychotesty w EMAT HRC. W zamian gwarantujemy Ci:

– dogodne terminy badań

– szybkie, fachowe i rzetelne przeprowadzenie badań

– profesjonalizm i najwyższą jakość

– wyspecjalizowaną kadrę psychologiczną

– miłą i przyjazną atmosferę

psycholog transportu

Natalia Szmatuła

Jestem odpowiedzialna za organizację szkoleń zawodowych i wspieram Klientów
w przygotowaniu dokumentacji egzaminacyjnej. Dbam, aby nasze szkolenia były „szyte na miarę” potrzeb Uczestników na każdym etapie realizacji. Przeprowadzam badania w zakresie psychologii transportu i medycyny pracy.