Projekty unijne

Nasz Zespół posiada kilkuletnie doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy unijnych oraz w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Projekty unijne to kategoria, którą znamy bardzo dobrze, dlatego możemy Ci zdobyć odpowiednie środki.

Zaufaj ekspertom, którzy pomogą Ci zdobyć środki na rozwój Twój lub Twoich projektów. Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta i każdą sprawę traktujemy z najwyższym priorytetem. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze – stawiamy na owocną i długoterminową współpracę. Sprawdź poniżej jakie rozwiązania możemy Ci zaproponować oraz w czym dokładnie pomożemy Ci pomóc. Zapewniamy kompleksową obsługę i pełen profesjonalizm wykonywanych działań. Wieloletnie doświadczenie to nasz atut. Twoim z pewnością jest wizja rozwoju własnych projektów, dlatego możemy Ci w tym pomóc. Zapoznaj się z naszą propozycją i jeśli zdecydujesz się na współpracę – czekamy na Twój kontakt. Wybierz dowolny, najlepszy dla siebie sposób kontaktu z nami – jesteśmy również w mediach społecznościowych, jeśli tak jest Ci wygodniej!

Projekty unijne realizowane pod nadzorem EMAT HRC to:

– opracowywanie wniosków o dofinansowanie projektów;

– wsparcie merytoryczne i kompleksowa realizacja projektów;

– monitoring i ewaluacja projektów unijnych;

– przygotowywanie wniosków o płatność i rozliczanie projektów;

– zarządzanie projektami.

Specjalizujemy się w realizacji projektów mających na celu integrację społeczną i zawodową osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i zawodowym.

Realizujemy projekty unijne w oparciu o nowoczesne koncepcje, rezultaty projektów międzynarodowych i innowacyjnych oraz rezultaty PIW EQUAL, np.:

– szwedzka metoda pracy SASSAM;

– koncepcja Resilience;

– mentoring;

– coaching;

– asystowanie osobom niepełnosprawnym;

– i inne.

Usługi są wykonywane przez profesjonalny i kompetentny zespół posiadający odpowiedni zasób wiedzy oraz doświadczenie.

Powierz stworzenie projektu unijnego w profesjonalne ręce. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie atrakcyjną propozycję.

emat

Barbara Pituła-Janecka

Wspieram merytorycznie zespół w zakresie przepisów prawnych, szczególnie prawa pracy, zatrudniania cudzoziemców, zatrudniania pracowników tymczasowych. Jestem odpowiedzialna za formalno-prawne zabezpieczenie realizacji usług.

Numer telefonu:

Email: