0
Zrealizowanych Szkoleń
0
Zatrudnionych pracowników
0
zadowolonych klientów
0
lat działalności

Ludzie to nasza pasja!

Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferując usługi: rekrutacji stałych i pracowników tymczasowych, outsourcingu, outplacementu oraz szkoleń.

EMAT Group dostarcza odpowiednie zasoby kadrowe we właściwym czasie, zapewniając Klientom elastyczność i sprawność działania. 

 

Nasze działania lokalne wpływają na globalny sukces.

Kliknij i znajdź rozwiązanie dla swojej firmy!

Agencja Pracy

Agencja Pracy

Nasza oferta jest skierowana do każdego przedsiębiorcy. Potrafimy współpracować zarówno z małymi firmami lokalnymi, jak i również z dużymi markami, także międzynarodowymi. Naszym atutem jest elastyczność - to Ty decydujesz, kogo szukamy i w jaki sposób pracujemy. Powiedz, czego potrzebujesz, a my spełnimy Twoje oczekiwania.

Szkolenia

Szkolenia

Podniesienie kwalifikacji pracowników to stabilność i rozwój Twojej firmy. Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Zaufaj nam i postaw na profesjonalne szkolenia dla operatorów maszyn, energetyczne oraz menadżerskie.

Dofinansowania

Dofinansowania

Dofinansowania na usługi szkoleniowe i doradcze w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO). Pozyskiwanie środków w ramach nowej perspektywy unijnej. Właśnie tak zdobywamy dofinansowania dla naszych klientów.

Psychotesty

Psychotesty

Wykonujemy psychotesty i badania psychologiczne dla wszystkich grup kierowców i osób, których praca wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej. Dysponujemy najlepszej jakości sprzętem i niezbędnymi testami psychologicznymi rekomendowanymi przez „Metodykę psychologicznych badań kierowców”.

Doradzamy

Świadczymy wysoce wyspecjalizowane usługi doradcze z obszarów HR

Szkolimy

Podniesienie kwalifikacji pracowników to stabilność i rozwój Twojej firmy

Zatrudniamy

„Kadry dla przyszłości” wspieramy możliwości rozwoju i zatrudnienia naszych współpracowników oraz kandydatów

Skontaktuj się z nami!

Natalia Szmatuła

Koordynator ds. Szkoleń | Psycholog

Dorota Łukaszewicz – Liebner

Opiekun Klienta

Sylwia Jaworska

Konsultant ds. pracowników tymczasowych

Sprawdź nasze ostatnie wpisy!

praca-praktyka-staz

JAK ZORGANIZOWAĆ PRAKTYKI W FIRMIE?

Kto może prowadzić praktyczną naukę zawodu (tzw. praktyki)?  Praktyczna nauka zawodu może odbywać się u pracodawców, w gospodarstwach rolnych, zapewniających rzeczywiste warunki pracy, a także