operator_wozka_widlowego_szkolenia

Psychotesty Operatorzy 

Operatorzy wszystkich maszyn, czy to budowlanych, czy konstrukcyjnych, są zobowiązani przejść psychotesty! Dlatego Agencja Pracy Gwarantowanej – EMAT HRC – prowadzi projekt o nazwie „Operatorzy badania psychologiczne„, przeznaczony dla wszystkich operatorów wymienionych wcześniej maszyn. Pamiętaj – takie badania psychologiczne to Twój obowiązek, dlatego koniecznie zgłoś się na nie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś!

Postaw na wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm, by uzyskać wyniki najwyższej klasy. Zapisz się na badanie z wyjątkowymi specjalistami w swojej dziedzinie. Przejdź badania psychologiczne w Wolsztynie lub w Nowej Soli, które są wymagana do zawodu kierowcy oraz operatora maszyn.

EMAT HRC to gwarancja nie tylko satysfakcji, ale również niskiej ceny oraz najwyższej jakości oferowanych usług. Przez kilkanaście lat przebadaliśmy setki Klientów, którzy często wracają do Nas bardzo zadowoleni i polecają Nas swoim znajomym. Stawiamy na budowanie długotrwałych relacji, które przyniosą obopólne korzyści. Dobro i zadowolenie naszych Klientów to coś, na czym zależy nam najbardziej – to nasz priorytet w działaniach. Dlatego do każdej, nawet najdrobniejszej sprawy, podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie.

Jest to warunek konieczny do otrzymania odpowiednich uprawnień. W EMAT HRC wiemy jak odpowiedzialna jest praca, którą wykonują operatorzy, dlatego przeprowadzamy psychotesty jedynie najwyższej jakości. Do Waszej dyspozycji oddajemy wyspecjalizowaną kadrę psychologiczną, którą tworzą wyłącznie pracownicy z odpowiednimi uprawnieniami.

Z naszego szerokiego portfolio badań mogą skorzystać operatorzy:

– wózków jezdniowych

– suwnic

– żurawi

– dźwigów

– podestów ruchomych

– koparek

– spycharek

– ładowarek

– walców drogowych

– osoby wykonujące prace na wysokościach

Co należy zabrać ze sobą na badania?

Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia badań psychologicznych jest posiadanie ze sobą:

– dowodu osobistego

– prawa jazdy

– skierowania na badania

– okularów (jeżeli się takowych używa)

MIEJSCE REALIZACJI 64-200 Wolsztyn ul. Dąbrowskiego 1

psycholog transportu

Osoba kontaktowa:

Natalia Szmatuła
psycholog transportu
502 919 095
n.szmatula@emat.com.pl