Szkolenia-kursy-emat-hrc

 Dlaczego możesz nam zaufać i postawić na szkolenia w EMAT HRC?

Szkolenia to jedna z naszych specjalizacji. Organizujemy je już od kilkunastu lat – zarówno szkolenia twarde, jak i miękkie. Dzięki nim możesz zyskać odpowiednie umiejętności oraz kwalifikacje niezbędne do wykonywania zawodu czy pracy na danym stanowisku. Sprawdź naszą propozycję i ofertę szkoleń m.in w Wolsztynie – wiedz jednak, że organizujemy też kursy w Twoim miejscu, „szyte na miarę”. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach. Gwarantujemy 100% zadowolenia i satysfakcji oraz indywidualnego podejścia do każdej sprawy.

 Dzięki naszym ofertom szkoleniowym Twój zespół będzie bardziej efektywny!

Doświadczenie

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możesz być pewien profesjonalnych usług szkoleniowych, ponieważ to na tym koncentrujemy swoją działalność. Od początku istnienia firmy zrealizowaliśmy 3300 szkoleń i kursów o najwyższych standardach na obszarze całego kraju.

Jeśli nie znajdziesz w naszej ofercie szkoleń takich, których potrzebujesz, możesz skontaktować się z nami nawet pomimo tego! Dlaczego? Ponieważ realizujemy również szkolenia „szyte są na miarę” potrzeb klientów. Nasi konsultanci indywidualnie dopasowują ich zakres i treść, dzięki czemu ułatwiają elastyczną adaptację firmy oraz indywidualnych jednostek do wymogów rynkowych.

Z usług Centrum Kształcenia Kadr EMAT skorzystało ponad 100 firm z różnych branż, a ich liczba z dnia na dzień się powiększa.

Centrum Kształcenia Kadr EMAT to przede wszystkim:

– tysiące przeprowadzonych godzin szkoleniowych

– profesjonalizm i wysoka jakość organizowanych szkoleń

– terminowość świadczonych usług

– wyspecjalizowana kadra trenerska z wieloletnim stażem

– elastyczne terminy szkoleń – dostosowujemy się do harmonogramu Klienta

– prowadzenie szkoleń w siedzibie Klienta

Natalia Szmatuła

Osoba kontaktowa:

Natalia Szmatuła

Koordynator ds. szkoleń Psycholog

+48 502 919 095

n.szmatula@emat.com.pl